Warning: Undefined array key "options" in /home/klient.dhosting.pl/atcwak/caprice.wroclaw.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 194

Chrzciny

Wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka!

Chrzciny orgranizowane w Villa Caprice

Chrzest to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka, rodziców, chrzestnych oraz całej rodziny. To nie tylko sakrament inicjacji chrześcijańskiej, ale także ważne spotkanie w gronie najbliższych, w czasie którego chcemy świętować, dziękować i wspólnie cieszyć się z tego wyjątkowego dnia. W Villa Caprice doskonale rozumiemy, jak ważne jest stworzenie idealnych warunków dla tego rodzinnego świętowania.

Oferujemy przestronne, eleganckie wnętrza oraz piękne otoczenie naszego ogrodu, które doskonale sprawdzą się zarówno dla kameralnych, jak i większych przyjęć. Nasz doświadczony zespół będzie wspierał Państwa na każdym etapie przygotowań, aby ułatwić organizację tego wyjątkowego dnia.

Menu na chrzciny dostosowane do Państwa gustu

Zdajemy sobie sprawę, że każde przyjęcie chrzciny to nie tylko duchowe, ale także kulinarny aspekt świętowania. Dlatego nasz Szef Kuchni przygotował specjalne propozycje menu, które zaspokoją oczekiwania zarówno smakoszy, jak i tych, którzy cenią tradycyjne dania. Oferujemy różnorodne propozycje, zarówno dla osób preferujących menu serwowane, jak i w formie bufetu. Oczywiście, jesteśmy również otwarci na Państwa sugestie oraz indywidualne preferencje.

Propozycja menu nr 2

(menu na przyjęcie trwające około 5-6 godziny)

Zupa

Danie główne

Deser

Podane do stołu

Napoje bez ograniczeń

Cena zestawu na osobę: (Dzieci do 3 lat: Gratis)

Dzieci od 4 – 12 roku życia: 111 zł

Dorośli: 225 zł

Chcesz wprowadzić zmiany w swoim wymarzonym menu?

Villa Caprice

miejsce, gdzie tradycja spotyka nowoczesność​

W Villa Caprice każdy z naszych Gości traktowany jest wyjątkowo. Do każdej osoby oraz jej gości podchodzimy indywidualnie, oddając ich w ręce naszej doświadczonej obsługi. Oferujemy pełną gamę usług związanych z przygotowaniem wesel, bankietów, szkoleń, konferencji i imprez plenerowych, aby każda impreza odbyła się bez zakłóceń, a wspomnienia z niej pozostały niezapomniane.

Kontakt

Masz pytanie?

Jeśli masz pytania, chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat naszych usług, zarezerwować pobyt czy też zorganizować wyjątkowe wydarzenie, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością pomożemy Ci w każdej kwestii. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno telefonicznie, jak i mailowo.

Formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.