Warning: Undefined array key "options" in /home/klient.dhosting.pl/atcwak/caprice.wroclaw.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 194

O nas

Poznaj Ville Caprice

Czym się zajmujemy?

Drodzy Goście, Villa Caprice powstała na bazie wieloletnich doświadczeń zdobytych podczas prowadzenia Restauracji Splendido a’la carte oraz Kuchni Marche, której to Właściciele, specjalnie z myślą o Młodych Parach, osobach prywatnych, a także małych firmach jak i dużych korporacjach, stworzyli Villę Caprice – miejsce do kameralnych spotkań, bankietów promocyjnych, eventów firmowych, jak i hucznych przyjęć weselnych, utrzymujących wysoki poziom gastronomiczno-kulinarny.

Co nas wyróżnia?

Terminowość

Jesteśmy dumni z naszej niezawodności i terminowości. Zawsze staramy się zapewnić, że nasze usługi są dostarczane zgodnie z umówionym harmonogramem.

Profesjonalizm

Nasz zespół w Villi Caprice jest złożony z doświadczonych profesjonalistów, którzy wiedzą, jak stworzyć wyjątkowe wydarzenia i o wszystko zadbać.

Indywidualne podejście

Jesteśmy świadomi, że każde wydarzenie jest unikalne i osobiste. Dlatego kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta.

Villa Caprice

miejsce, gdzie tradycja spotyka nowoczesność​

Do każdego z naszych Gości podchodzimy indywidualnie i traktujemy wyjątkowo, powierzając Państwa oraz Waszych gości opiece naszej doświadczonej obsługi. Villa Caprice oferuje pełną gamę usług związanych z przygotowaniem wesel, bankietów, szkoleń, konferencji i imprez plenerowych. W 2012 roku z powodzeniem staneliśmy do rywalizacji w ogólnopolskim konkursie o miano najlepszej sali bankietowej. Wygrana przyznana przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej daje jeszcze większą motywację do wytężonej pracy i rowoju świadczonych przez nas usług.

Pensjonat

Odpocznij po hucznej imprezie!

Na terenie naszego urokliwego obiektu znajdą Państwo komfortowy pensjonat, który stanowi doskonałą opcję zakwaterowania. Pensjonat może pomieścić 14 osób, co czyni go idealnym miejscem na odpoczynek po hucznym weselu pary młodej i jej najbliższej rodziny.

Kontakt

Masz pytanie?

Jeśli masz pytania, chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat naszych usług, zarezerwować pobyt czy też zorganizować wyjątkowe wydarzenie, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością pomożemy Ci w każdej kwestii. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno telefonicznie, jak i mailowo.

Formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.