Drodzy Goście.

Villa Caprice powstała na bazie wieloletnich doświadczeń zdobytych podczas prowadzenia Restauracji Splendido a’la carte oraz Kuchni Marche, której to Właściciele, specjalnie z myślą o Młodych Parach, osobach prywatnych, a także małych firmach jak i dużych korporacjach, stworzyli Villę Caprice – miejsce do kameralnych spotkań, bankietów promocyjnych, eventów firmowych, jak i hucznych przyjęć weselnych, utrzymujących wysoki poziom gastronomiczno-kulinarny.

Do każdego z naszych Gości podchodzimy indywidualnie i traktujemy wyjątkowo, powierzając Państwa oraz Waszych gości opiece naszej doświadczonej obsługi. Villa Caprice oferuje pełną gamę usług związanych z przygotowaniem wesel, bankietów, szkoleń, konferencji i imprez plenerowych.

 

W 2012 roku z powodzeniem staneliśmy do rywalizacji w ogólnopolskim konkursie o miano najlepszej sali bankietowej. Wygrana przyznana przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej daje jeszcze większą motywację do wytężonej pracy i rowoju świadczonych przez nas usług.